کارگاه تعاملی

اولین جلسه سمینار تعاملی با بازی مستقل شو در تاریخ 12 اسفند ماه 1401 ساعت 18 برگزار میگردد
برای ورود لطفا از طریق لینک زیر اقدام بفرمایید
برای نام کاربری و کلمه عبور لطفا از شماره موبایل خود در سایت به همراه 0 اول استفاده بفرمایید. به عنوان مثال 091220000000
برای ورود کلیک کنید

همه ما به عنوان مادر و پدر دوست داریم که یه فرزند مستقل داشته باشیم. یه کودکی که بتونه از خودش دفاع کنه و بدون وابستگی بازی کنه و از روزهای کودکیش لذت ببره. بهترین روشی که برای رسیدن به این هدف وجود داره چیزی نیست جز بازی. در این سمینار جذاب می خوام بازی هایی رو به شما آموزش بدم که با انجام اونها فرزندتون رو به سوی استقلال داشتن و مستقل شدن هدایت کنید.
تازه قراره با راهکارهایی رو آموزش بدم تا بچه ها رو تشویق کنیم که خودشون بیشتر با خودشون بازی کنند و در طراحی کردن بازی خلاق تر بشن، چون بچه ای که در دوران کودکی می تونه برای خودش سرگرمی و بازی خلق کنه، در بزرگسالی می تونه بدون وابستگی به دیگران با خلق کردن فرصت های مناسب از زندگی لذت بیشتری ببره. واقعا مگه مامان و باباها غیر از این چیز دیگه ای می خوان؟
حالا بگم قراره چه چیزهایی یاد بگیریم؟ راهکارهای تربیت یه کودک مستقل، بازی هایی برای تقویت استقلال، بازی هایی برای تقویت اعتمادبه نفس، تمرین های ذهن آگاهی برای افزایش آرامش کودکان.
شما هم عضوی از یک تیم حرفه ای هستید: دکتر ثریا علوی نژاد، دکتر سعید سجادی، دکتر علیرضا گلنراقی، دکتر معصومه ضابطی و تو مامان توانمند.

هزینه ثبت نام : 450،000 تومان
ثبت نام با بازی مستقل شو
هزینه ثبت نام : 700،000 تومان
ثبت نام هردو سمینار

من اولین کسی هستم که فرزندم ازم الگوبرداری می کنه! من یک مامانم با تمام عشق و خستگی، با تمام احساسات مثبت و منفی، با تمام اطمینان و دودلی ها. تنها چیزی که می تونه در فرایند شیرین و سخت مادری کمکم کنه چیزی نیست جز آگاهی.
من نمی خوام مشکلاتی که خودم در دوران کودکی تجربه کردم برای عزیزترین فرد زندگیم تکرار بشه. من می خوام یک مامان بااعتمادبه نفس باشم. من می خوام یک مامان مستقل باشم. من می خوام در دنیای ذهنی فرزندم قوی ترین باشم.
من می خوام قهرمان زندگی خودم و فرزندم باشم. قهرمان بودن به قوی بودن و کامل بودن نیست. مهمترین ویژگی یه قهرمان اینه که همیشه اعتماد به نفس حل چالش ها و مشکلات رو داره حتی اگه راهکاری براش نداشته باشه.
وقتی فرزندت یه مادر قهرمان داشته باشه، دیگه نیازی به الگوهای اشتباه در زندگیش نخواهد داشت و سعی می کنه از ویژگی های مثبت مامانش تقلید کنه و این چیزیه که ما می خوایم. در نهایت یه مادر قهرمان بهترین برخورد رو با لجبازی فرزندش داره و همه ما می تونیم به این نقطه برسیم.
حالا بگم قراره چه چیزهایی یاد بگیریم؟ روش های تقویت اعتماد به نفس مادران، راهکارهای تقویت استقلال مادران، راهکارهای کاهش استرس و اضطراب و بهترین برخورد با لجبازی.
شما هم عضوی از یک تیم حرفه ای هستید: دکتر ثریا علوی نژاد، دکتر سعید سجادی، دکتر علیرضا گلنراقی، دکتر معصومه ضابطی و تو مامان توانمند.

هزینه ثبت نام : 450،000 تومان
ثبت نام مادر قهرمان
هزینه ثبت نام : 700،000 تومان
ثبت نام هردو سمینار
x