بسته آموزشی غیرحضوری بازی های خوب برای بچه های خوب(از بدو تولد تا 2 سال)

بازی ، نیاز اولیه و ضروری کودکان است و هر چه امکان پرداختن آنها به بازیهای سالم و سازنده بیشتر باشد، فکر و ذهن و جسم آنها بهتر پرورش می یابد و خصوصیت های اجتماعی آنها بهبود می یابد. نقش بازی در رشد ذهنی کودک انکارناپذیر است
بازی در رشد سالم مغز دارای اهمیت است و اجازه می دهد تا کودکان با استفاده از قدرت خلاقیت، مهارت های فیزیکی، شناختی و عاطفی را در خود تقویت کنند. کودکان از طریق بازی کردن به تعامل وکشف دنیای پیرامون خود میپردازند. همچنین در بازی تعامل سازنده¬ای با والدین، سایرهمسالان و مراقبان را یاد میگیرند و بر ترس های خود فایق آیند.
تحقیقات نشان می¬دهد موفقیت در مدرسه تا حد زیادی بر توانایی های کودکان در برقراری ارتباط با همسالان و بزرگسالان بستگی دارد و بازی ها در توسعه این مهارت های اجتماعی از اهمیت بالایی برخوردارند. چراکه کودکان در حین بازی کار گروهی، حمایت، مذاکره وتوانایی حل و فصل اختلافات را یاد می گیرند، همچنین به تمرین مهارت های ارتباطی کلامی و غیر کلامی از طریق ایفای نقش و گفتگو میپردازند. آنها در حین ایفای نقش افراد مختلف در خانه، مدرسه و جامعه به نیازها و خواسته های دیگران پی میبرند. همچنین از طریق بحث در مورد فضا، وسایل و قوانین بازی با دیدگاه های مختلف آشنا می‌شوند که همگی به رشد مهارت اجتماعی آنان منجر می‌شود.
بازی در رشد عاطفی کودکان نیز از اهمیت خاصی برخوردار است چراکه به چگونگی ابراز احساسات و غلبه بر آنها کمک میکند و اجازه میدهد تا کودکان، تجربه های خودآگاه و ناخودآگاه خود را در مورد احساسات، زندگی و هر آنچه که در اطراف آنها وجود دارد، ابراز دارند.
در واقع بازی، شادی ساده ای است که بخش ارزشمندی از دوران کودکی را تشکیل می‌دهد. به دلیل اهمیت این موضوع، بر آن شدیم تا کارگاه بازیهای مناسب تولد تا دو ¬سال را در خدمت شما بزرگواران باشیم.

محورها و مشخصات بسته های آموزشی غیر حضوری :

محور های آموزشی

  • افزایش استقلال و اعتماد به نفس کودک

  • افزایش ظرفیت­های هوشی کودک

  • آموزش بازی­های مناسب سن کودک

مخاطبین بسته ها

  • عزیزانی که قصد دارند در آینده مادر شوند
  • مادران باردار

  • مادران دارای نوزاد تازه متولد شده تا دو ساله

مشخصات بسته

بسته برای سنین بدو تولد تا 2 سال زمان فیلم : 2 ساعت و 0دقیقه

قیمت: 900،000 ریال (نود هزار ریال)

مبلغ فروش ویژه : 600،000 ریال (شصت هزار تومان)

این بسته امکان ذخیره نداشته و فقط به صورت آنلاین در دسترس قرار دارد

نمونه بسته :

زنبیل خرید